شیرین صمدی، مجری زن شبکه دو ممنوع التصویر شد؟

شیرین صمدی، مجری زن شبکه دو ممنوع التصویر شد؟

الان مدیر خلاقیت یک مجموعه خوب و مشاور یک مجموعه دیگر هستم، اما درباره آینده‌ای که پیش رو هست شاید فقط بتوانم بگویم که احتمالا زندگی در سفر را انتخاب می‌کنم و مدام در عبور و گذشت هستم.
کد خبر: ۹۶۱۰۴
بازدید : ۵۴۹۳۵
۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸

مجری سابق شبکه دو که در برنامه «عصر خانواده» فعالیت داشته است به صورت رسمی اعلام کرد که دیگر در صداوسیما به عنوان مجری حاضر نخواهد بود.

شیرین صمدی شب گذشته ۲۳ تیرماه با انتشار پستی بدون حجاب به صورت رسمی اعلام کرد که دیگر در صداوسیما به عنوان مجری حاضر نخواهد بود.

حال او در اولین موضع رسمی اش پس از این اقدام اعلام کرد: دو سال و نیم پیش تصمیم گرفتم اجرای هیچ برنامه‌ای در صداوسیما را نپذیرم البته همچنان نویسندگی و کارگردانی را ادامه می‌دادم، اما اجرای برنامه‌ها دیگر از حوصله من خارج بود و پیشنهاد‌ها را نپذیرفتم. خاتمه دادن به کارم در ابتدا برای من ریسک بود، اما این ریسک را پذیرفتم، چون دوست نداشتم ادامه بدهم.

الان مدت هاست که در صفحه شخصی ام در اینستاگرام با عقاید خودم ظاهر می‌شوم و اگر کسی دنبال کننده من باشد متوجه می‌شود که موازین من در عکس‌ها شاید خیلی مطابق با موازین صداوسیما نباشد، بنابراین هر شخصی متوجه می‌شود که من قرار نیست دیگر در تلویزیون کار کنم، اما از آنجایی که همچنان از من سوال می‌شود که چه زمانی به تلویزیون برمی گردی یا ممنوع التصویر هستی.

او که سابقه بازیگری هم در کارنامه اش دارد در پایان این گفتگو و در پاسخ به اینکه می‌خواهد مهاجرت کند، گفت: قصد مهاجرت ندارم و دیگر به بازیگری هم فکر نمی‌کنم. درحال حاضر تا آنجایی که بتوانم سوادم را در زمینه‌های دیگر بالا می‌برم.
 
الان مدیر خلاقیت یک مجموعه خوب و مشاور یک مجموعه دیگر هستم، اما درباره آینده‌ای که پیش رو هست شاید فقط بتوانم بگویم که احتمالا زندگی در سفر را انتخاب می‌کنم و مدام در عبور و گذشت هستم. یا از شهر می‌روم و به یک روستا نقل مکان می‌کنم تا آرامش داشته باشم و خودم باشم و خوشحال باشم.
 
منبع: افکارنیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱۲
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
Singapore
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
1
0
صد آفرین !
ناشناس
Singapore
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
5
1
صد آفرین !
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین