نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۹۷۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۰۳ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۰۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۸۱  هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۶۲۲۶
بازدید : ۳۰۵۴
۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۶ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۳ تا ۰.۵۵ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۰۳ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۰۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۸۱  هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۵۳۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۵۱۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۲۹ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۵۵۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۳۱ درصدی به یک میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۹۷۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸  هزار و ۸۴۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۸۲۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۵۹ تومان و ۲۳ هزار و ۵۸۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۷۸۳ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۲۱۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۷۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۶۵ تومان و ۲ هزار و ۸۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳  هزار و ۵۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۳۵۰  تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین