نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۸۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۰۳ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۰۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۲۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۶۲۷۲
بازدید : ۲۷۲۲
۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۹۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۲ تا ۰.۲۶ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۰۳ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۰۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۲۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۵۴۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۲۶ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۵۶۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۱۳ درصدی به یک میلیون و ۵۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۸۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸  هزار و ۹۷۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۹۳۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۸۵۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۵۹ تومان و ۲۳ هزار و ۵۸۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۷۸۳ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۲۱۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۱۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۹۰ تومان و ۲ هزار و ۸۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۹۰۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۷۰۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین