فال و طالع بینی روزانه/ امروز پنج‌شنبه ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۰

فال و طالع بینی روزانه/ امروز پنج‌شنبه ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۰

فال و طالع روزانه امروز پنج‌شنبه ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۰ را بخوانید.
کد خبر: ۹۶۲۸۴
بازدید : ۲۵۷۲
۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین فروردین ماه

در حال حاضر شما نسبت به برنامه‌های جدیدتان احساس بهتری دارید، اما اهمیت ندارد که چقدر موفق بوده اید، در ذهن شما موضوعی وجود دارد که هنوز شما را ناراحت می‌کند. امروز شما باید فعالیت‌های خود را محدود بکنید، به خصوص اگر نمی‌توانید از فکر کردن به گذشته آزاد شوید.

به جای اینکه از گذشته خود فرار کنید، به بررسی کردن آن بپردازید. یک بار که ما بتوانید در تاریکی ضمیر ناخودآگاه خود راهتان را پیدا کنید، بنابراین بیشتر از منفی بافی دوری خواهید کرد.

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز همه چیز تغییر کرد و زیر و رو شد تعجب نکنید، برای اینکه امروز یک نفر برنامه‌های خود را عوض می‌کند و این کار بر برنامه‌های شما هم تأثیر خواهد گذاشت. اگرچه شما نمی‌توانید این اتفاقات غیرقابل پیش بینی را کنترل کنید، ولی می‌توانید با آگاهانه مدیریت کردن واکنش هایتان بر این پی آمد تأثیر بگذارید. عصبانیت و منفی بافی احتمالاً شما را به مسیر اشتباهی می‌کشاند، پس راهی را پیدا کنید که شما را به مراحل بالاتر برساند.

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین خرداد ماه

اکنون رفتار خوب شما شاید فقط روشتان برای پنهان کردن یک نگرانی رو به رشد باشد. مادامی که شما خنده بر لب دارید، دیگران شاید حتی متوجه نشوند که شما زمان سختی را می‌گذرانید. اکنون برای شما بهتر لست که احساسهایتان را با دیگران در میان بگذارید، سپس پس از اینکه آن‌ها آشکار شدند نتیجه‌ای منطقی بگیرید.

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین تیر ماه

شما در این روز‌ها خواهان یک ملاقات عشقی یا یک ملاقات جهت پیشرفت کارهایتان هستید، اما این وقت ملاقات به شما داده نشده است به همین دلیل دچار نزاع یا ستیزی با شخص یا اشخاصی می‌شوید. به تازگی با دوست تان به مشکلی بر خورده اید به همین دلیل تلاش می‌کنید تا بین این موضوعات یک توازن و تعادلی را برقرار کنید. درس‌هایی را که باید یاد می‌گرفتید به انتها رسیده است اکنون زمان باز پس دادن این درس‌ها و هنگام امتحان است.

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین مرداد ماه

در این روز‌ها به اطراف و موقعیت‌هایی که برایتان پیش می‌آید با نگاه بی تفاوتی می‌نگرید، به همین دلیل بسیاری از شانس ها، یا موقعیت‌هایی که روز‌ها یا حتی سال‌ها منتظر آن‌ها بودید بدون این که شما متوجه باشید از بین رفته اند. از زندگی روزمره تان خیلی فاصله گرفته اید، توصیه می‌کنیم فعالیت‌های روزمرتان را دوباره از سر بگیرید تا به ریتم زندگی سابق تان برگردید.

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین شهریور ماه

ماه کامل امروز در چهارمین خانه از “خانه و خانواده” شما مسائل آشنایی که مربوط به پیچیدگی‌های سال‌های گذشته بود را بهمراه دارد. ممکن است تلاش کنید تا با شروع کردن کار و پروژه جدید فکرتان را از مسائل عاطفی و ناراحت کننده پرت کنید. احتمالا این راه خوبی است که بتوانید برای لحظاتی مسائل و تنش‌های عاطفی را از خود دور کنید. اما قادر نخواهید بود که کاملا آن‌ها را از ذهن تان پاک کنید. هرچه زودتر بتوانید با این موقعیت ناخوشایند مواجه شوید زودتر می‌توانید به احساس بهتری دست پیدا کنید.

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین مهر ماه

حالا که ونوس بی سر و صدا از نشانه شما می‌گذرد، شما در زمینه رسیدن به اهدافتان و یا دست یافتن به رضایت احساسی نگرانی کمتری دارید. ونوس تا ۴ اردیبهشت در دوازدهمین خانه تان یعنی خانه “رویاها” می‌ماند و در این مدت به راحتی می‌توانید به خواسته هایتان برسید. ولی الان وقت قبول کردن وضعیت کنونی نیست. تنبلی کردن در طولانی مدت به نفعتان نخواهد بود، اما شکیبایی پیشه کردن شانس رسیدن به موفقیت را زیاد می‌کند.

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین آبان ماه

شما بیشتر به طرف مردمی جذب می‌شوید که از شما احساساتی‌تر هستند با این حال اگر شما به آن‌ها اجازه دهید می‌توانند به شما چیز‌های بی شماری در رابطه با خودتان یاد بدهند. با وجوداینکه شما دوست دارید که دور خود یک دیوار حفاظتی ایجاد کنید امااین را بدانید که این انزوا و گوشه گیری موفقیتی برای شما به همراه نخواهد داشت. حتی اگر نخواهید که زندگی خود را از این که هست پیچیده‌تر کنید این اتفاق می‌افتد! اجازه دهید احساسات تان آزادانه بیان شوند و عاقلانه‌ترین سیاستی که میتوانید اتخاذ کنید این است که در اجتماع باشید!

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین آذر ماه

احساساتی که شما درباره شخص خاصی دارید امروز ممکن است مشخص شود که کاملا درست است. اما اگر بخواهید فقط براساس احساسات رفتار کنید ممکن است رابطه شما دچار اشفتگی و پیچیدگی‌های دشواری شود.
 
کنترل روی احساسات تان ممکن است یک سیاست کاملا معقول باشد؛ به هر حال، اگر زمانی به طرف شخص دیگری تمایل پیدا کردید سخت است که در این رابطه کنونی تان بی طرف بمانید. با این وجود، بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که قبل از اینکه بسرعت حرکت کنید، خوب به عواقب راهی که در پیش گرفته اید بیندیشید.

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین دی ماه

شما یک بار دیگر با تناقض و تضاد‌های بین ایده‌های خوب خود و آنچه پیرامونتان می‌گذرد روبه رو شده اید. شما وقتی که می‌بینید قادر نیستید با کار سخت و زیاد و روش‌های تکنیکی به سادگی هر مشکلی را حل کنید به خودتان شک می‌کنید.
 
اما زیاد خوب نیست که با تجزیه و تحلیل کردن عملکرد خود وقت را تلف کنید. فقط از جایتان بلند شوید و هرچه در توانتان است انجام دهید. شما واقعا از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد؟!

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین بهمن ماه

ماه در نشانه شما قرار گرفته است و شما را به خاطر اتفاقات بدی که افتاده است نگران کرده است. حتی اگر شما به منظور بررسی کردن کار‌هایی که انجام داده اید آرام‌تر پیش بروید، ولی باز هم احتمال اینکه تخیلاتتان را زیاد جدی نگیرید وجود دارد.
 
چند دقیقه فکر کنید و حتی اگر نتوانستید احساسهایتان را درک کنید، خود را برای روبرو شدن با وظایف کاریتان آماده کنید. شما از چیزی فرار نخواهید کرد؛ فقط شما در حال حاضر مجبورید تجربه‌های امروزتان را به بعد موکول کنید.

فال روزانه در روز ۳۱ تیر ۱۴۰۰ برای متولدین اسفند ماه

اگر شما امروز در کارتان با مشکل مواجه شدید، فکر نکنید که شکست خورده اید. در عوض در برابر این مشکلات مقاوت کنید و از آن‌ها درس بگیرید. حتی اگر با وجود تلاش هایتان کار اشتباهی هم انجام داده اید، شما اکنون شانس دوباره‌ای برای اصلاح کردنش دارید و می‌توانید دوباره تلاش کنید. فقط از اهدافتان دست نکشید؛ حتی اگرشده سخت‌تر کار کنید تا به چیز‌هایی که می‌خواهید برسید.
 
منبع: ساعدنیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین