جزییات طرح ترافیک تهران از دوشنبه

جزییات طرح ترافیک تهران از دوشنبه

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد اعلام کرد که طرح منع تردد شبانه در پایتخت تعطیل نشده و با قوت در حال اجراست.
کد خبر: ۹۶۳۸۴
بازدید : ۱۲۰۹
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران درباره جزییات طرح ترافیک از دوشنبه گفت: در این چند روز تعطیلات و برابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح ترافیک نداشتیم، اما از فردا این طرح اجرا شده و رانندگان تهرانی باید به این موضوع آگاهی داشته باشند و تردد خود را مدیریت کنند.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان مطلع باشند که از فردا ثبت تخلف به روال قبل خود بازگشته و خودرو‌هایی که معاینه فنی نداشته باشند را جریمه خواهند کرد.

آخرین وضعیت اجرای طرح منع تردد شبانه در تهران

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد اعلام کرد که طرح منع تردد شبانه در پایتخت تعطیل نشده و با قوت در حال اجراست.

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور درباره اجرای طرح منع تردد شبانه در پایتخت گفت: همانطور که پیش از این اعلام شده، برابر تصمیم ستادملی مقابله با کرونا، تردد از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در معابر تمام شهر‌های کشور با هر وضعیت کرونایی اعم از قرمز، نارنجی، زرد و آبی ممنوع بوده و خودرو‌های غیرمجاز ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

وی با بیان اینکه در شب‌های اخیر برخی از رانندگانی که جریمه شدند، تصورشان بر این بوده که اجرای این طرح متوقف شده است، گفت: نه تنها طرح منع تردد شبانه متوقف نشده است، بلکه اجرای آن تشدید هم شده و برخورد با تردد‌های شبانه در سطح شهر تهران با قوت در حال اجراست.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه اجرای این طرح تا هر زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کند، ادامه خواهد داشت، گفت: در تعطیلی شش روزه پایتخت تنها طرح ترافیک لغو شده و ربطی به طرح منع تردد شبانه ندارد. از این رو دوربین‌های ثبت تخلفات رانندگی، تردد غیرمجاز خودرو‌ها را ثبت می‌کنند.

موسوی‌پور درباره مخدوش کردن پلاک خودرو‌های سواری نیز گفت: رانندگان باید توجه داشته باشند که به جد از انجام چنین اقدامی پرهیز کنند. چرا که این کار علاوه بر اینکه تخلف است، جرم نیز محسوب شده و مجازات حبس را نیز درپی خواهد داشت. پلیس راهنمایی و رانندگی نیز به طور محسوس و نامحسوس بر پلاک خودرو‌ها و تخلف مخدوش کردن پلاک نظارت دارد.
 
منبع: جی پلاس
برچسب ها: طرح ترافیک تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین