نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۸۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۰۱ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۲۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۶۳۹۰
بازدید : ۱۸۶۸
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۰۲ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۱ تا ۱.۱۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۰۱ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۲۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۵۵۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۵۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۱۴ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۶۱۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۱.۱۴ درصدی به یک میلیون و ۶۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۸۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۱۱۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۷۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۱۳۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۵۹ تومان و ۲۳ هزار و ۵۸۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۷۸۳ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۲۱۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۷۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۵۵ تومان و ۲ هزار و ۸۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۲۰۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین