قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۵/۰۶

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۵/۰۶

قیمت بیت کوین، امروز ۶ مرداد با ۸.۱۶ درصد افزایش نرخ به ۳۹,۸۶۸ دلار معادل ۹۹۴,۲۱۸۰,۴۹ تومان رسید.
کد خبر: ۹۶۴۹۴
بازدید : ۱۴۴۸
۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۵
فرادید| بیت کوین بعد از مدت‌ها وارد کانال ۳۹ هزار دلار شد. امروز ۶ مردادماه قیمت بیت کوین با ثبت افزایش ۸.۱۶ درصد به ۳۹۸۶۸ دلار معادل ۹۹۴,۲۱۸۰,۴۹ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۴۹.۰۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۶.۶۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۳۶.۳۹ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۳۸.۴۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۷ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

طی چند روز گذشته، بیت کوین روند چشمگیری را تجربه کرده است به طوریکه ظرف ۶ روز، با حدود ۴۰ درصد افزایش، از پایین‌ترین سطح قیمت خود در حدود ۲۹ هزار دلار به بالاترین سطح دیروز یعنی ۴۰۵۸۰ دلار رسید.

بیت کوین روز سه شنبه حدود ۴ درصد افت داشت و تا ساعت ۷:۰۰ به وقت گرینویچ در حدود ۳۷۰۰۰ دلار معامله شد. یکی از دلایل این تحول ناگهانی شایعاتی بود که پیرامون پذیرش بیت کوین توسط آمازون از گوشه و کنار به گوش می‌رسید. ولی واقعیت چیز دیگری است.

این شرکت با صدور بیانیه‌ای رسماً این شایعات را تکذیب کرد و گفت که چنین چیزی صحت نداشته و آن‌ها قصد ندارند امسال BTC را به گزینه‌های پرداخت خود اضافه کنند. هنوز هم علاقه‌مندان به ارز‌های رمزنگاری شده افزایش اخیر به سمت سکه ۴۰ هزار دلاری را چرخشی به سمت بازار صعودی این ارز‌ها می‌دانند.

به غیر از آمازون، اخیراً تعداد زیادی از شرکت‌ها به دنبال ارز‌های رمزنگاری شده هستند. هفته گذشته، ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا گفت که این خودروساز ممکن است به زودی پس از توقف چنین پرداخت‌هایی در ماه مه امسال، پذیرش بیت کوین برای خرید خودرو‌های الکتریکی خود را آغاز کند.

از طرفی، برخی کارشناسان مانند مارک موبیوس، استاد راهنمای بازار‌های در حال ظهور، اخیراً طی مصاحبه ای، به بلومبرگ گفت که بیت کوین علی رغم بهبود اخیر به سطوح پایین‌تر سقوط خواهد کرد.

” من شور و اشتیاق درحال رشد را در محیط رمزارز‌ها نمیبینم. ”

موبیوس انتظار دارد که دولت‌ها “بیشتر و بیشتر” این صنعت را سرکوب کنند. وی به افزایش فشار‌های نظارتی که در حال حاضر مبادلات اکثر رمزارز‌ها با آن روبرو هستند، اشاره می‌کند. موبیوس معتقد است که ایمان به بیت کوین به زودی از بین می‌رود، زیرا بر خلاف طلا، هیچ ویژگی ملموسی ندارد.

من میتوانم یک ساعت طلا دستم کنم، اما هرگز نمیتوانم بیت کوین را لمس کنم. وی برای شرکت‌هایی مانند تسلا که بیت کوین را در ترازنامه مالی خود جای داده اند، ابراز نگرانی کرد.

من واقعا متعجبم که تسلا چگونه اینکار را انجام می‌دهد، من باید خیلی ابله باشم تا در چنین شرکت‌هایی سرمایه گذاری کنم. 
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال در بازار
 
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین