گاز گرفتن گوش بوکسور در المپیک +عکس و فیلم

گاز گرفتن گوش بوکسور در المپیک +عکس و فیلم

یونس بالا بوکسور مراکشی در المپیک دست به یک اقدام عجیب زد و سعی کرد که گوش حریف خود را گاز بگیرد.
کد خبر: ۹۶۵۳۲
بازدید : ۲۶۲۷
۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵

امروز و در مسابقات بوکس دسته سنگین وزن المپیک توکیو شاهد یکی از آن اتفاقات نادر و عجیب بودیم؛ جایی که دیوید نیایکا بوکسور اهل نیوزیلند در مقابل حریف خود یعنی یونس بالا قرار گرفت و نهایتاً موفق شد با کسب پیروزی به دور بعدی رقابت‌ها راه پیدا کند.

اما اتفاق باورنکردنی جایی رخ داد که رقابت بین این دو بوکسور رو به پایان بود و مشخص شده بود که بوکسور نیوزیلندی پیروز میدان خواهد بود، اما یونس بالا دست به یک اقدام عجیب زد و سعی کرد که گوش حریف خود را گاز بگیرد.

گاز گرفتن گوش بوکسور در المپیک +عکس و فیلم

البته بوکسور مراکشی نهایتاً نتوانست موفق به انجام این کار شود و به نوعی اقدام او نافرجام بود، اما این حرکت زشت با واکنش‌های منفی زیادی از سوی هواداران این ورزش رو به رو بود.

بعد از پایان مسابقه، بوکسور نیوزیلندی به این حرکت عجیب حریف خود واکنش نشان داد و در مصاحبه‌ای گفت: "خوشبختانه من کمی عرق کرده بودم و او نتوانست گوش مرا گاز بگیرد. اگرچه داور به این صحنه نزدیک بود، اما من فکر نمی‌کنم که آن را دیده باشد. یادم نمی‌آید بعد از این اتفاق چه گفتم. "

نیایکا در ادامه با لحنی عصبانی و البته تمسخرآمیز درباره این حرکت حریف خود گفت: "قبلاً در مسابقات Gold Coast یکی از حریفان سینه ام را گاز گرفته بود، اما پسر اینجا المپیک است."

فیلم لحظه گاز گرفتن گوش بوکسور

گاز گرفتن گوش بوکسور توسط تایسون

نکته قابل توجه دیگر اینکه حرکت حیرت انگیز یونس بالا یاد و خاطره یک رقابت جنجالی بوکس را هم زنده کرد؛ جایی که پیش از این در یک رقابت هالیفیلد و مایک‌تایسون به مصاف یکدیگر رفته بودند و بوکسور آمریکایی نیز دست به اقدام مشابه زده و گوش حریف خود را گاز گرفته بود؛ اتفاقی که دقیقاً باعث شد تایسون به عنوان بازنده میدان تعیین شود.

گاز گرفتن گوش بوکسور در المپیک +عکس و فیلم

منبع: ورزش سه

برچسب ها: تایسون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین