نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۷۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۵۷۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۱.۵۴ درصد افزایش، با قیمت ۱۱ میلیون و ۴۸۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۸۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۶۷۵۴
بازدید : ۲۱۳۱
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۰ دلار قرار دارد. البته همزمان با افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۳۹ تا ۱.۵۵ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۵۴ درصد افزایش، با قیمت ۱۱ میلیون و ۴۸۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۸۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۸۵۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۶۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۲۱ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۷ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۷۷۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۶۶ درصدی به یک میلیون و ۱۰۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۷۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۵۷۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۳۷۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۶۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۴۲۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۲۵۰  تومان و ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نسبتا بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۵۴۲ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۹۵۷ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۱۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۶۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۹۹۵ تومان و ۳ هزار و ۴۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۷۸۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۵ هزار و ۵۸۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین