نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۶۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۳۹۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۱.۰۶ درصد کاهش، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۶۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۷۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۶۷۹۶
بازدید : ۲۳۶۱
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۲۶ دلار قرار دارد. البته برخلاف افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۳ تا ۲.۶۱ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۰۶ درصد کاهش، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۶۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۰۴ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۷۶۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۰۵ درصدی به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۶۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۳۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۵۷۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۵۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۲۴۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۲۵۵  تومان و ۲۴ هزار و ۷۵۵ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت اندک نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۷۲۶ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۱۳۷ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۹۷۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۹۵۵ تومان و ۳ هزار و ۱۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۶۸۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۵ هزار و ۴۸۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین