قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۵/۲۸

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۵/۲۸

قیمت بیت کوین امروز ۲۸ مردادماه با ۲.۱۶ درصد کاهش نرخ به ۴۴,۳۶۹ دلار معادل ۱,۲۵۳,۵۲۱,۲۹۰ تومان رسید.
کد خبر: ۹۷۳۶۵
بازدید : ۲۳۵۶
۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
فرادید| بیت کوین وارد کانال ۴۴ هزار دلار شد. امروز ۲۸ مردادماه قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۲.۱۶ درصد به ۴۴,۳۶۹ دلار معادل ۱,۲۵۳,۵۲۱,۲۹۰ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۳۱.۷۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۹ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

به گزارش فرادید؛ پیش از اینکه بیت کوین یک روند اصلاح صعودی را آغاز کند، با قیمت ۴۴۲۵۸ دلار معامله شد. BTC توانست سطح مقاومت ۴۵۰۰۰ دلاری را دوباره بازیابی کند.

در حال حاضر بیت کوین با قیمتی زیر ۴۵۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می‌شود. در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۴۵۰۰۰ دلار سر راه این ارز قرار می‌گیرد.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴۵۵۰۰ دلار و خط روند خواهد بود. اگر بیت کوین سطوح مقاومت ۴۵۲۰۰ دلار و ۴۵۵۰۰ دلار را پشت سر بگذارد، می‌تواند بالاتر از سطح ۴۶ هزار دلار شاهد رشد بیشتری باشد.

در مقابل، اگر بیت کوین نتواند از مقاومت‌های ۴۵۲۰۰ دلار و ۴۵۵۰۰ دلار عبور کند، می‌تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۴۲۵۰ دلار قرار خواهد داشت.

اولین حمایت اصلی اکنون نزدیک منطقه ۴۴۰۰۰ دلار و ۴۳۸۰۰ دلار شکل می‌گیرد. در صوت سقوط قیمت به زیر حمایت ۴۳۸۰۰ دلار، احتمال حرکت به سمت منطقه حمایتی ۴۰۰۰۰ دلار بیشتر می‌شود. در بین این مسیر، یک حمایت جزئی در تراز ۴۲۰۰۰ دلار به کمک بیت کوین خواهد آمد.

لازم به ذکر است که پس از سخنان بی سابقه مدیر دفتر منطقه‌ای مینیاپولیس، ارزش ارز‌های دیجیتالی ریزش کرد. یکی از بانفوذترین مدیران بانک مرکزی آمریکا به طرز بی سابقه‌ای از ارز‌های دیجیتالی انتقاد کرده و این مساله باعث نگرانی معامله گران از اتخاذ رویکرد مشابه چین توسط فدرال رزرو در برخورد با رمزارز‌ها شده است.

نیل کاشکاری- مدیر دفتر منطقه‌ای مینیاپولیس- با بیان اینکه پنج، شش سال پیش به رمزارز‌ها و بیتکوین خوشبین بود، گفت: تا جایی که من می‌بینم ۹۵ درصد این بازار را تقلب، سردرگمی و هیاهوی پوچ فرا گرفته است.
 
وضعیت آب و هوای ایران
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین