قیمت طلای جهانی، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۰۴

قیمت طلای جهانی، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۰۴

قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار امروز ۴ شهریور ماه تا لحظه تنظیم گزارش به ۱۷۹۰ دلار و ۷۸ سنت رسید.
کد خبر: ۹۷۶۷۳
بازدید : ۲۳۰۴
۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۹
فرادید| طلا همچنان در بازار با افت قیمت همراه است. امروز ۴ شهریور ماه قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با ثبت کاهش ۰.۰۷ درصد به ۱۷۹۰ دلار و ۷۸ سنت رسید.

دیوید راسل، مدیر بازاریابی در GoldCore، به MarketWatch گفت: افت طلا و نقره پیشواز نشست جکسون هول هستند. او گفت: با تداوم فشار‌های تورمی، مذاکرات کاهش می‌یابد و احتمالاً جدول زمانی اجرا آن افزایش می‌یابد. واکنش بازار‌های گسترده‌تر سهام به تغییر فدرال رزرو باعث پیشروی ارزشمند در آینده خواهد شد.

به گزارش فرادید؛ راسل در ادامه افزود: اگر مذاکرات مخرب از آنچه پیش بینی می‌شد آرام‌تر پیش برود، بازار‌های سهام می‌توانند در حال حاضر به روند صعودی خود ادامه دهند و دوباره طلا و نقره را زیر سایه خود قرار دهند.

تحلیلگران بانک TD Securities کانادایی در ژوئن ۲۰۲۱ گفتند: قیمت طلا زیر ۱۸۰۰ دلار در هر اونس نشان دهنده “فقدان انگیزه فوری برای خرید فلز زرد” است، زیرا فدرال رزرو عملکرد خود را با توجه به سناریوی صعودی تورم تنظیم میکند که نشان می‌دهد فدرال رزرو به هیچ وجه در پشت این منحنی قرار ندارد. “

کارلو آلبرتو د کاسا، تحلیلگر بازار در Kinesis می‌گوید: “ما شاهد بهبودی اندک در دلار هستیم و همچنین برخی از سرمایه گذاران طلا درحال تیک پروفیت هستند. محرک اصلی بازار این هفته وقایع جکسون هول است. تا چند روز پیش، تریدر‌ها به شدت انتظار داشتند که فدرال رزرو قبل از پایان سال شروع به کاهش خرید دارایی کند. با آمار کرونا، اکنون این دوباره یک علامت سوال است. “

کایل روددا، تحلیلگر IG Market می‌گوید: “همه مایل هستند که فدرال رزرو در این آخر هفته موضع نرم تری برای تپرینگ اتخاذ کند. در اینصورت اوضاع طلا خوب خواهد بود. ”

برخی از سرمایه گذاران طلا را به عنوان یک محافظ در برابر تورم بالاتر می‌دانند. تورمی که می‌تواند به دنبال اقدامات محرک پولی در اقتصاد ایجاد شود.
 
قیمت لحظه ای فلزات گران بها
 
برچسب ها: قیمت طلا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین