نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۹۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۸۹۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۷ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۵۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۷۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۷۷۰۸
بازدید : ۲۳۵۴
۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۹ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۲ تا ۲.۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۷ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۵۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۷۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۰۲ درصد افزایش به پنج میلیون و ۷۵ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۱ درصدی به یک میلیون و ۱۸۷ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۹۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۸۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۹۴۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۸۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۷۴۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۳۳۷ تومان و ۲۶ هزار و ۷۹۵ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۲ هزار و ۱۲۰ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۴۸۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۶۱۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۴۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵۹۵ تومان و ۳ هزار و ۳۲۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۴۲۰  تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۸ هزار و ۲۲۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین