هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

با توجه به تحلیل نقشه های هواشناسی ایران، امروز 6 شهریور ماه برای نیمه شرقی کشور وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۷۷۳۱
بازدید : ۱۵۷۵
۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
فرادید| بر اساس هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران، امروز ۶ شهریورماه و فردا وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور ادامه دارد که بعضی ساعات در جنوب سیستان و بلوچستان وزش باد همراه با خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

روز‌های دوشنبه و سه شنبه جوی آرام و پایدار در کل کشور حاکم خواهد بود. چهارشنبه در ارتفاعات استان‌های مازندران، گلستان و خراسان شمالی و پنجشنبه علاوه براین مناطق در ارتفاعات شرق تهران، سمنان و شمال خراسان رضوی در ساعات بعدازظهر افزایش ابر گاهی وقوع رگبار پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.

به گزارش فرادید به نقل از سازمان هواشناسی ایران همچنین آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۴ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت پس فردا صاف گاهی همراه با وزش باد و در بعد از ظهر نیمه ابری خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین زمان به ۳۵ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به ۲۴ درجه سانتیگراد می‌رسد.

امروز و فردا اهواز با حداکثر دمای ۴۸ و ۴۶ درجه سانتیگراد گرمترین و اردبیل با بیشینه دمای ۲۹ و ۳۰ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان کشور هستند.
 
وضعیت آب و هوای ایران
 
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین