مهریه آزیتا حاجیان در زمان عقد

مهریه آزیتا حاجیان در زمان عقد

مهریه ام دوازده سکه بود که تازه خود من گفته بودم پنج سکه، اما عاقد گفت: خانم جان پنج سکه خیلی کم است، حداقل بگو دوازده سکه.
کد خبر: ۹۷۷۴۳
بازدید : ۵۵۸۱
۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷

آزیتا حاجیان بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنر‌های دراماتیک دانشگاه هنر است. دو بار ازدواج کرده و زندگی شخصی پرفراز و نشیبی داشته است.

آزیتا حاجیان متولد ۲۱ دی ماه سال ۱۳۳۶ در ملایر میباشد. آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا در سال ۱۳۵۸ با هم ازدواج کرد و آن‌ها دارای دو دختر شدند که هر دوی آن‌ها نیز بازیگر هستند:مهراوه شریفی نیا و ملیکا شریفی نیا. این زوج هنرمند مدتی است که از یکدیگر جدا شده اند.

آزیتا حاجیان در مصاحبه‌ای گفت: من فوق العاده دختر مستقل و سرکشی بودم و مادرم خیلی دوست داشت مرا مثل خودش بار بیاورد، اما من می‌خواستم خودم باشم. نمی‌خواستم مثل مادرم باشم. به خاطر همین ما همیشه در این مورد کشمکش داشتیم.
 
او می‌خواست من خیلی شیک و خانمانه رفتار کنم و من بیشتر شبیه پسر‌ها رفتار می‌کردم، چون یک برادر هم داشتم که دو سال از من بزرگ‌تر بود ورفتار هایش در من خیلی تاثیر می‌گذاشت. حوصله نداشتم مثل مادرم شیک و خانمانه رفتار کنم. همیشه به او می‌گفتم مادرجان من خودم هستم لطفا شما هم خودت باش و کاری به کار من نداشته باش.
 
من بیست و دو سالم تازه تمام شده بود که ازدواج کردم، سال ۱۳۵۸ آن زمان سن ازدواج خیلی پایین بود، بله، من هم خیلی ساده زندگی ام را شروع کردم، با میل خودمان عروسی نگرفتیم، مادرم خیلی اصرار داشت حتما جشن عروسی بگیریم، اما ما با این قضیه مخالفت کردیم، لباس عروسی نپوشیدم و مهریه ام دوازده سکه بود که تازه خود من گفته بودم پنج سکه، اما عاقد گفت: «خانم جان پنج سکه خیلی کم است، حداقل بگو دوازده سکه.» آن موقع سکه خیلی ارزان بود.
 
منبع: ساعدنیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین