نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۲۰۰  تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۹۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۰۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۶۲ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۱.۷۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۳۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۷۸۷۵
بازدید : ۵۳۳۸
۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۵ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۱ تا ۱.۷۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۰۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۶۲ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۱.۷۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۵۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۵۳ درصد کاهش به پنج میلیون و ۴۸  هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۱.۳۹ درصدی به یک میلیون و ۱۶۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش  قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۲۰۰  تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۹۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۶۶۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۹۴۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۳۵۸ تومان و ۲۵ هزار و ۸۳۷ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۵۸۹ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۹۸۳ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۲۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۴۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۱۸۵ تومان و ۳ هزار و ۲۲۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۴۱۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۲۱۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین