نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۳۶۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۳۶۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۹۲ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۷۲ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۳۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۷۹۳۴
بازدید : ۲۵۰۵
۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۰۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهشی قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۳ تا ۱.۰۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۹۲ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۷۲ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان و ۳ میلیون و ۹۱۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۶۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۵۴ درصد افزایش به پنج میلیون و ۲۹   هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۶۲ درصدی به یک میلیون و ۱۶۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۳۶۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۳۶۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۹۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۲۶۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۲۱۰  تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۶۶۱ تومان و ۲۶ هزار و ۱۳۴ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۸۹۲ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۲۸۰ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۵۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۳۰ تومان و ۳ هزار و ۲۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۶۹۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۴۹۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین