قیمت طلای جهانی، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۱۳

قیمت طلای جهانی، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۱۳

قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار امروز ۱۳ شهریور ماه تا لحظه تنظیم گزارش به ۱۸۲۷ دلار و ۷۲ سنت رسید.
کد خبر: ۹۸۰۳۱
بازدید : ۱۶۰۴
۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۷
فرادید| علیرغم کاهش ۰.۰۱ درصدی طلا، قیمت فلز گرانبهای جهان به بالاترین حد رسید. امروز ۱۳ شهریور ماه قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار به ۱۸۲۷ دلار و ۷۲ سنت رسید.

قیمت طلا روز جمعه تقویت شد. در آستانه گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی NFP در ماه آگوست، که می‌تواند بر برنامه‌های فدرال رزرو در کاهش خرید دارایی‌ها تأثیر بگذارد، افزایش قیمت طلا با حمایت یک دلار ضعیف‌تر همراه بود.

قیمت طلا به بالاترین حد خود در دو ماه گذشته رسید و برای چهارمین هفته متوالی افزایش یافت، زیرا رشد ایجاد مشاغل ایالات متحده در ماه اوت (مرداد) کاهش پیدا کرد و باعث افزایش سریع پول در فلز زرد از سوی کسانی شد که شرط بندی می‌کردند که فدرال رزرو نمی‌تواند بلافاصله محرکی که برای اقتصاد ممانعت از کووید ایجاد کرده است را ارائه دهد.

به گزارش فرادید؛ راس نورمن، تحلیلگر مستقل گفت. “بازار در حال تثبیت قبل از گزارش مهم حقوق و دستمزد غیرکشاورزی است. پیش بینی‌ها در حدود ۷۶۰، ۰۰۰ شغل است و رقمی زیر ۶۵۰، ۰۰۰ برای طلا بسیار صعودی خواهد بود. ”

در حالی که طلا به عنوان یک محافظ در برابر تورم و کاهش ارزش پول در نظر گرفته می‌شود، نرخ‌های بهره پایین‌تر، هزینه فرصت نگهداری شمش‌های بدون بازده را کاهش می‌دهد.

بر اساس گزارش رویترز، موجودی طلای "اس پی دی آر گلد تراست" که بزرگترین صندوق ETF تحت پشتوانه طلا در جهان است، روز پنج شنبه با ۰.۲ درصد کاهش، به ۹۹۸.۵۲ تن رسید که پایین‌ترین میزان از آوریل سال ۲۰۲۰ بود.
 
قیمت لحظه ای فلزات گرانبها در بازار
 
برچسب ها: قیمت طلا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین