نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۱۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۲۳۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۹۷ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۸۸ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۱۱۴
بازدید : ۳۹۳۴
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۲۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۳۴ تا ۱.۱۳ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۹۷ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۸۸ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۲۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۶۴ درصد افزایش به پنج میلیون و ۶۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۷ درصدی به یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۱۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۲۳۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۱۷۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۸۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۲۵۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۶۸۶ تومان و ۲۶ هزار و ۱۵۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۳۵۷ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۷۳۷ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۳۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۵۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۳۶۵ تومان و ۳ هزار و ۲۳۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین