شکست عشقی؛ انگیزه تعرض به زنان در خودرو

شکست عشقی؛ انگیزه تعرض به زنان در خودرو

باتوجه به شیوه و شگرد مرد پراید سوار و تصویر چهره متهم این احتمال مطرح شد که هر دو شاکی توسط یک نفر مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.
کد خبر: ۹۸۱۷۰
بازدید : ۳۴۶۷
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۷

راننده مسافربرنما که زنان و دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار داده و اموالشان را سرقت می‌کرد انگیزه خود را انتقام‌جویی عنوان کرد.

اوایل مرداد امسال، دختر جوانی به اداره پلیس رفت و از راننده پراید خاکستری شکایت کرد که او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. دختر جوان گفت: بعد از پایان کارم در منطقه شرق تهران منتظر تاکسی بودم تا به خانه بروم.

چون هوا تاریک شده بود و تاکسی هم در خیابان نبود به همین دلیل به ناچار سوار بر خودروی پراید خاکستری رنگی شدم. پس از طی مسافتی، راننده جوان تغییر مسیر داد. اعتراض که کردم مدعی شد ترافیک است و برای زودتر رسیدن این مسیر را انتخاب کرده است.
 
اما پس از مدتی، وارد خیابانی خلوت شده و ناگهان از زیر صندلی‌اش یک قمه بیرون کشید و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد هم پول و طلا‌هایی را که همراهم بود سرقت کرد و مرا از خودرو بیرون انداخت.

دومین شکایت

با شکایت دختر جوان، کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی پایتخت به دستور بازپرس سهرابی تحقیقات برای دستگیری مرد پراید سوار را آغاز کردند. در نخستین گام با کمک شاکی پرونده، اقدام به چهره‌نگاری متهم کرده و تصویر چهره‌نگاری شده مرد پراید سوار به‌دست آمد.

در ادامه تحقیقات آن‌ها با دومین شکایت مواجه شدند. زن جوانی با مراجعه به پلیس اظهار داشت از سوی راننده پراید خاکستری که تحت عنوان مسافرکش کار می‌کرد با تهدید قمه مورد آزار و اذیت و سرقت قرار گرفته است.

باتوجه به شیوه و شگرد مرد پراید سوار و تصویر چهره متهم این احتمال مطرح شد که هر دو شاکی توسط یک نفر مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

دستگیری متهم جوان

در ادامه تحقیقات دوربین‌های مداربسته اطراف محل‌هایی که شاکی‌ها سوار و یا از خودرو پیاده شده بودند مورد بازبینی قرار گرفت و درنهایت، کارآگاهان پلیس موفق به شناسایی شماره پلاک خودرو شدند.

بدین‌ترتیب هویت صاحب خودرو به نام آرش به‌دست آمد و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت متهم ۲۵ ساله بازداشت شد. وی در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل با دختر جوانی آشنا و به او علاقه‌مند شدم. حتی به خواستگاری او رفتم، اما به من پاسخ منفی داد و با پسری پولدار ازدواج کرد. من که کینه او را به دل گرفته بودم تصمیم گرفتم از دختران جوان انتقام بگیرم.

به همین خاطر نقشه کشیدم و وقتی هوا تاریک می‌شد با پرایدم در خیابان‌های شهر می‌گشتم و دختران و زنان جوان را به‌عنوان مسافر سوار خودروام کرده و آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادم. حتی قمه‌ای هم تهیه کردم که با تهدید قمه بتوانم نقشه‌ام را راحت‌تر اجرا کنم. آن‌ها هم با دیدن قمه از ترس مقاومت نمی‌کردند و پول و طلاهایشان را نیز در اختیارم قرار می‌دادند.

با اعتراف متهم جوان به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت، تحقیقات برای شناسایی سایر شاکی‌ها ادامه دارد.
 
منبع: روزنامه ایران
برچسب ها: تعرض جنسی سرقت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین