نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۴۷۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۸۸ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۱۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز بدون تغییر به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۲۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۱۹۳
بازدید : ۴۳۷۴
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۰ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۱ تا ۰.۸۸  درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۸۸ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۱۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز بدون تغییر به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۲۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۲۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۲۴ درصد افزایش به پنج میلیون و ۶۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۴۷ درصدی به یک میلیون و ۱۷۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۴۷۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۳۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۳۲۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۷۳۷ تومان و ۲۶ هزار و ۲۰۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۵۰۹ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۸۸۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۶۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۴۰ تومان و ۳ هزار و ۲۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۷۷۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۵۷۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین