داستان کارگاه‌ آموزش والیبالِ سعید معروف در آمریکا

داستان کارگاه‌ آموزش والیبالِ سعید معروف در آمریکا

بررسی تصاویر جدید منتشر شده از سعید معروف در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که او در حال آموزش نوجوانان مشتاق به والیبال است. البته انتشار این تصاویر، منجر به گمانه هایی درباره مربیگری سعید معروف در آمریکا شده است. هر چند به نظر می رسد که معروف بیشتر مشغول برگزاری کارگاه های آموزشی والیبال است و بعید است که مربیگری دائمی را پذیرفته باشد.
کد خبر: ۹۸۲۳۰
بازدید : ۲۵۱۴
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
فرادید| درست یک ماه پس از شکست والیبال ایران در المپیک و خداحافظی سعید معروف از تیم ملی، حالا تصاویر تازه‌ای از او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. آنچه پیداست معروف در آمریکا ماندگار شده و مشغول آموزش والیبال به رده‌های سنی نوجوانان است.

به گزارش فرادید؛ پس از حذف تیم ملی والیبال از رقابت های توکیو، سعید معروف به ایران بازنگشت و راهی آمریکا شد. او در اینستاگرام اش خبر داد که برای همیشه از تیم ملی خداحافظی کرده است.  

البته آن زمان گفته می‌شد که تصمیم معروف احساسی است و احتمالا با گفتگو‌های پیشکسوتان والیبال، به تیم ملی باز خواهد گشت. در این رابطه بهروز عطایی و مصطفی کارخانه، سرمربی و سرپرست تیم ملی والیبال ابراز امیدواری کردند که بتوانند این ستاره سال‌های اخیر والیبال ایران را برگردانند.

اما هفته قبل، معروف آب پاکی را روی دست اهالی والیبال ریخت و گفت که نظرش درباره خداحافظی از تیم ملی والیبال تغییر نکرده است.

او در صفحه اینستاگرام اش نوشت: «این اطمینان رو به همه عزیزان میدم که تصمیم بنده در مورد خداحافظی از بازی‌های ملی نه تنها احساسی نبوده بلکه از مدت‌ها پیش همه جوانب ان در نظر گرفته شده و در نهایت عملی شد هر چند که به هیچ عنوان تصمیم راحتی برایم نبود.»

معروف در این یادداشت تاکید کرد که قصد خداحافظی از دنیای والیبال را ندارد.

ستاره سال‌های اخیر والیبال ایران گفته «به خاطر وقت آزاد بیشتری که نصیبم شده ترجیح دادم که همزمان با بازی در تیم‌های باشگاهی، فعالیتم تو زمینه‌های مختلف والیبال رو ادامه بدم، چون به هیچ عنوان قصد ندارم از والیبال جدا باشم.»
ماجرای کارگاه‌های آموزش والیبالِ سعید معروف در آمریکا

سعید معروف در آمریکا چه می‌کند؟

این نخستین حضور سعید معروف در آمریکا نیست. رسانه ها مدعی‌اند که او گرین کارت این کشور را دارد و بیشتر تعطیلات سال های اخیر را در این کشور گذرانده است. اما حالا هدف معروف در آمریکا تغییر کرده است. 

بررسی تصاویر جدید منتشر شده از سعید معروف در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که او در حال آموزش نوجوانان مشتاق به والیبال است.

البته انتشار این تصاویر، منجر به گمانه‌هایی درباره مربیگری سعید معروف در آمریکا شده است. هر چند به نظر می رسد که معروف بیشتر مشغول برگزاری کارگاه های آموزشی والیبال است و بعید است که مربیگری دائمی را پذیرفته باشد.

اما کاربران آمریکایی نیز با انتشار تصاویر کارگاه آموزشی سعید معروف در خاک این کشور، از این موضوع استقبال کرده‌اند. آن ها از سعید معروف خواسته‌اند که کارگاه های آموزشی او، علاوه بر کالیفرنیا در دیگر ایالت‌های آمریکا نیز برگزار کند. 

در این سو، کاربران ایرانی با انتشار تصاویر سعید معروف درمیان نوجوانان مشتاق والیبال در نقطه دیگری از جهان، به انتقاد از فدارسیون والیبال پرداخته اند. آن ها معتقدند که فدراسیون باید نظر معروف برای مربیگری و بازی در ایران را جلب می کرد. 

تصاویر سعید معروف مربوط به کدام باشگاه ورزشی است؟

طبق بررسی‌ها، سعید معروف در نخستین کارگاه خود، مشغول آموزش اعضای نوجوان رشته والیبال در مجموعه ورزشی «Pulse Athletics VBC» بوده است.  

اتلتیک پالاس وی بی سی نیز با انتشار پیامی در صفحه رسمی‌اش، از سعید معروف تقدیر کرده است.

این مجموعه ورزشی با انتشار تصاویر سعید معروف، نوشت: «قصد داریم یک تشکر جانانه از سعید معروف به خاطر برگزاری اولین دوره از کلاس‌های والیبال ایشان داشته باشیم. این باعث افتخار ما بود که سعید معروف به ورزشکاران ما آموزش دهد که چگونه پیشرفت کنند و به بهترین ورژن خودشان تبدیل شوند. هیچگاه این کلاس‌ها را فراموش نخواهیم کرد و همچنان منتظر تصاویر و ویدئو‌های بیشتر بمانید.»

هنوز مشخص نیست که مقصد دوم کارگاه سعید معروف کجاست، اما به نظر می‌رسد که برگزاری این کارگاه‌ها با توجه به استقبال مشتاقان این رشته ورزشی ادامه دار باشد.
برچسب ها: سعید معروف
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین