آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۱۸

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۱۸

براساس آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۸ شهریور ماه ۵۰۵ نفر اعلام شد.
کد خبر: ۹۸۲۷۰
بازدید : ۳۴۶۸
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
فرادید| وزارت بهداشت، آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۸ شهریور ماه را ۵۰۵ نفر اعلام کرد و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۱۲ هزار و ۹۳۵ نفر رسید.

از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲۶ هزار و ۸۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۶۳۸ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۷۹۹ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۴ میلیون ۴۸۱ هزار و ۸۱۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۷ هزار و ۴۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۲۹ میلیون و ۹۰۴ هزار و ۱۱۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۲۴۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۴۴ شهر در وضعیت نارنجی و ۵۸ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۵۹۸ هزار و ۹۵۳ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۲۲۳ میلیون و ۳۸۱ هزار و ۹۷ نفر رسیده است. فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۹ هزار و ۷۵۱ نفری در یک روز به تعداد چهار میلیون و ۶۰۸ هزار و ۸۹۴ نفر رسیده است.

آمار بهبود یافتگان نیز به ۱۹۹ میلیون و ۸۹۵ هزار و ۵۳۷ نفر رسیده است. آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۶۷۱ هزار و ۱۸۳ نفر (یک هزار و ۷۰۰ نفر)

۲. برزیل ۵۸۴ هزار و ۴۵۸ نفر (۲۵۰ نفر)

۳. هند ۴۴۱ هزار و ۷۸۲ نفر (۳۳۹ نفر)

۴. مکزیک ۲۶۴ هزار و ۵۴۱ نفر (یک هزار و ۷۱ نفر)

۵. پرو ۱۹۸ هزار و ۵۶۸ نفر (۲۷ نفر)

۶. روسیه ۱۸۷ هزار و ۹۹۰ نفر (۷۹۰ نفر)

۷. بریتانیا ۱۳۶ هزار و ۴۷۳ نفر (۶۱۲ نفر)

۸. اندونزی ۱۳۳ هزار و ۲۲۹ نفر (۴۵ نفر)

۹. ایتالیا ١٢٩ هزار و ۵۱۵ نفر (۵۲ نفر)

۱۰. کلمبیا ۱۲۵ هزار و ۲۷۸ نفر (۵۳ نفر)
برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین