نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۹۷۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۲۷ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۳۰۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۸۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۲۷۲
بازدید : ۳۹۵۴
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۹۴ دلار قرار دارد. البته همزمان بت روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۸ تا ۰.۳۱ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۲۷ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۳۰۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۱۹۵ هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۶۸ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۲۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۱۶ درصد افزایش به پنج میلیون و ۱۲۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۳۱ درصدی به یک میلیون و ۱۸۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۹۷۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۷۷۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۸۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۸۲۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۳ هزار تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۸۸۲ تومان و ۲۶ هزار و ۳۵۰  تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۶۰۷ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۹۸۲ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۵۹۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۷۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵۷۰ تومان و ۳ هزار و ۲۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۴۱۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۸ هزار و ۲۱۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین