نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۷۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۸۱۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۴۷ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۴۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۳۱۴
بازدید : ۲۶۱۸
۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۴ تا ۱.۱۵ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۴۷ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۴۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۱۵۰  هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۷۷ درصد کاهش به پنج میلیون و ۸۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۷۴ درصدی به یک میلیون و ۷۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۷۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۸۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۹۷۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۶۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۶۶۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۳ هزار تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۲۱ تومان و ۲۶ هزار و ۴۸۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۷۱۲ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۸۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۵۶۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵۴۰ تومان و ۳ هزار و ۲۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۴۲۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۸ هزار و ۲۲۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین