قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۲

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۲

قیمت بیت کوین امروز ۲۲ شهریور ماه با ۱.۲۱ درصد افزایش نرخ به ۴۵,۳۸۵ دلار به ۱,۲۶۰,۹۷۶,۹۸۱ تومان رسید.
کد خبر: ۹۸۳۶۵
بازدید : ۱۵۲۴
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۱
فرادید| بیت کوین وارد کانال ۴۵ هزار دلار شد. امروز ۲۲ شهریور ماه قیمت بیت کوین با ثبت رشد ۱.۲۱ درصد به ۴۵,۳۸۵ دلار به ۱,۲۶۰,۹۷۶,۹۸۱ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۵۵.۴۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۲۷.۶۵ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۲۹.۹۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۸۱ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند اگر بیت‌کوین محدوده ۴۳ هزار دلار را از دست بدهد احتمال ریزش این ارز تا محدوده ۲۲ هزار دلار وجود دارد، اما به نظر می‌رسد تقاضا برای ارز دیجیتال بیت‌کوین زیر محدوده ۴۵ هزار دلار زیاد است.

کارشناسان عقیده دارند محدوده مقاومت بیت‌کوین ۵۰ هزار دلار است و بیت‌کوین نتوانست بالای این عدد تثبیت شود.

برخی تحلیلگران بر این باورند که تمام ریزش‌ها به نوعی نوسان قیمت هستند و در بلندمدت روند بیت‌کوین صعودی خواهد بود. بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ تا ۱۰۰ هزار دلار رشد می‌کند.

از طرفی تجزیه و تحلیل‌های جدید نشان می‌دهد که بیت‌کوین به منظور حفظ روند صعودی باید دو میانگین متحرک اصلی را حفظ کند، اما با این حال، به نظر می‌رسد که در حال شکست است. پلتفرم معاملاتی Decentrader در آخرین به روزرسانی خود هشدار داد که فعلا روند صعودی در بازار سلطه ندارد.

بیت‌کوین در پایان هفته گذشته شاهد افت بود و اکنون در محدوده کانال ۴۵هزار و ۵۰۰دلاری معامله می‌شود. این قیمت به میزان قابل توجهی پایین‌تر از میانگین متحرک ۲۰۰روزه و اندکی بالاتر از میانگین متحرک ۵۰روزه است.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین