قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۳

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۳

امروز ۲۳ شهریور ماه قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۰.۸۲ درصد به ۴۵,۱۹۳ دلار معادل ۱,۲۶۹,۴۳۹,۷۶۵ تومان رسید.
کد خبر: ۹۸۴۱۵
بازدید : ۱۷۴۴
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۱
فرادید| بیت کوین همچنان در مسیر کاهشی حرکت می‌کند. قیمت بیت کوین امروز ۲۳ شهریور ماه با ۰.۸۲ درصد کاهش به ۴۵,۱۹۳ دلار معادل ۱,۲۶۹,۴۳۹,۷۶۵ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۳۰.۱۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۸۲ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

به گزارش فرادید؛ دوشنبه هفته گذشته بیت کوین با ایستادن بالای سطح ۵۰ هزار دلار سطوح بالاتر قیمت را هدف گرفته بود. حتی این ارز تاحدودی موفق شد و ۵۳ هزار دلار را به عنوان بالاترین قیمت چند ماه اخیر لمس کرد؛ تا اینکه یک تصادف ناگهانی، ۱۰ هزار دلار از ارزش این ارز کاست.

از آن زمان، علی رغم بهبود اولیه قیمت تا مرز ۴۶۰۰۰ دلار و تحکیم چند روزه در همین محدوده، خرس‌ها این حرکت را در بالاترین سطح روزانه آن یعنی ۴۶۵۰۰ دلار متوقف کردند. آن‌ها این دارایی را یکبار دیگر پایین کشاندند و باعث ریزش قیمت بیت کوین شدند. در حال حاضر، ارز رمزنگاری شده اول بازار با قیمتی زیر ۴۶۰۰۰ دلار ترید می‌شود.

به نظر می‌رسد بیت‌کوین به حمایت‌های تکنیکالی خود واکنش نشان دهد و ما شاهد بازگشت روند باشیم، اما فعلا سرمایه‌گذاران تمایل بیشتری به آلت‌کوین‌های جامانده از رشد نشان می‌دهند.

از طرفی استخراج بیت‌کوین به سطوح مهمی رسیده و هال فینی، تحلیلگر معروف بیت‌کوین می‌گوید: هر روزی که می‌گذرد بر تکنولوژی ارز‌های دیجیتال افزوده می‌شود و این موضوع ارز‌ها را از سقوط به دلیل مشکلات فنی دور نگه می‌دارد. به نظرم اگر مشکلات قانونی برای ارز‌ها دیجیتال به وجود نیاید می‌توانیم قیمت‌های بالاتر را محتمل بدانیم.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین به اخبار مثبت اقتصادی آمریکا واکنش منفی نشان می‌دهد، چون همه‌گیری کویید۱۹ در دنیا و افزایش قیمت کالا‌های اساسی و تورم در آمریکا باعث رشد بیت‌کوین شد و بهبود این اقتصاد می‌تواند جهنم بیت‌کوین را رقم بزند.

از طرفی برخی از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد و ریزش‌های بازار مقطعی است.

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله گر قدیمی کالا که از دهه ۷۰ میلادی به معامله گری مشغول است، اسکرین شاتی از الگوی بیت کوین که در حال شکل گیری روی نمودار مشاهده کرده بود را در توییتر به اشتراک گذاشت. او به دنبال کنندگان خود این فرصت را داده است که نام این الگو را حدس بزنند. به نظر می‌رسد برانت انتظار دارد که بیت کوین به زودی روند نزولی بیشتری را طی کند.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین