قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۴

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۴

قیمت بیت کوین امروز ۲۴ شهریور ماه با ۴.۳۲ درصد رشد نرخ به ۴۷,۱۹۱ دلار معادل ۱,۳۱۴,۲۲۰,۶۵۲ تومان رسید.
کد خبر: ۹۸۴۷۴
بازدید : ۳۴۵۸
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲
فرادید| بیت کوین بار دیگر در مسیر صعودی قرار گرفت. امروز ۲۴ شهریور ماه قیمت بیت کوین با ثبت افزایش ۴.۳۲ درصد به ۴۷,۱۹۱ دلار معادل ۱,۳۱۴,۲۲۰,۶۵۲ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۸۷.۵۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۹۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۳۷.۶۷ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۲۷.۲۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۸۲ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

بیت کوین روند کاهش قیمت خود را تا زیر تراز ۴۵۰۰۰ دلار ادامه داد. بیت کوین حتی به زیر حمایت ۴۴۲۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ رسید. با این حال، این روند نزولی پایین‌تر از تراز ۴۳۵۰۰ دلار ادامه پیدا نکرد. پایین‌ترین سطح قیمت در نزدیکی ۴۳۳۷۴ دلار شکل گرفت و روند بازیابی قیمت آغاز شد.

پس از آن، بالاتر از سطح مقاومت ۴۴۲۰۰ دلار شاهد شکست قیمت بودیم. قیمت حتی سطح اصلاحی ۵۰% حرکت نزولی ۴۶۸۷۹ دلار به کف قیمت ۴۳۳۷۴ دلار را شکست. در حال حاضر بیت کوین نزدیک تراز ۴۵۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ با مقاومت قدرتمندی روبروست.

برای حرکت به سمت یک منطقه مثبت، بیت کوین باید تراز ۴۶۰۰۰ دلار را با قاطعیت پشت سر بگذارد. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۴۷۳۵۰ دلار شکل می‌گیرد که در صورت عبور از آن، در سطوح بالاتر، قیمت می‌تواند در کوتاه مدت به سمت مقاومت اصلی ۴۸۵۰۰ دلار حرکت کند.

اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومت ۴۶۰۰۰ دلاری عبور کند، می‌تواند روند نزولی خود را از سر بگیرد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۴۶۰۰ دلار است.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین فعلا در محدوده قیمتی ۴۲ تا ۵۰ هزار دلار نوسان دارد، اما این ارز تا پایان سال ۲۰۲۱ می‌تواند تا ۱۰۰ هزار دلار رشد کند. شکسته شدن مقاومت محدوده ۵۰ هزار دلار می‌تواند رشد بیت‌کوین تا محدوده ۶۰ هزار دلار را به همراه داشته باشد.

کتی وود، مدیر اجرایی شرکت مدیریت سرمایه ARK در کنفراسی در وال‌استریت گفت: بیت‌کوین تا ۵ سال آینده می‌تواند تا ۵۰۰ هزار دلار رشد کند. این مدیر اجرایی عقیده دارد اگر شرکت‌ها سرمایه‌گذاری و کمپانی‌های بزرگ ۵ درصد از سبد دارایی خود را به بیت‌کوین اختصاص دهند این ارز می‌تواند ۱۰ برابر رشد کند.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین