قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۵

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۵

قیمت بیت کوین، امروز ۲۵ شهریور ماه با ۱.۷۰ درصد رشد نرخ به ۴۷,۹۷۷ دلار معادل ۱,۳۲۶,۹۹۹,۹۸۵ تومان رسید.
کد خبر: ۹۸۵۲۱
بازدید : ۳۶۴۲
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۵
فرادید| بیت کوین همچنان در مسیر صعودی حرکت می‌کند. امروز ۲۵ شهریور ماه قیمت بیت کوین با ثبت افزایش ۱.۷۰ درصد به ۴۷,۹۷۷ دلار معادل ۱,۳۲۶,۹۹۹,۹۸۵ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۲۶.۰۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۸۲ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

به گزارش فرادید؛ چند روز گذشته برای بیت کوین روز‌های به شدت نوسانی و بی ثباتی بود. همه چیز پس از ریجکت شدن قیمت در سطح ۴۶۵۰۰ دلار روز دوشنبه شروع شد و افت بعدی ظرف چند دقیقه قیمت آن را به ۴۵۰۰۰ دلار رساند.

با این حال، اوضاع بعد از تکذیب خبر همکاری والمارت و لایت کوین رو به وخامت گذاشت و بیت کوین و بقیه بازار با وجود جهش کوتاه مدت قیمت با ریزش گسترده‌ای مواجه شدند؛ به طوریکه قیمت این ارز در عرض چند دقیقه به ۴۳ هزار و ۴۰ سنت سقوط کرد.

در این مرحله گاو‌ها وارد عمل شدند و به تدریج این ارز رمزنگاری شده را به بالا کشاندند. طی دو روز بعد، قیمت بیت کوین تقریبا ۴۰۰۰ دلار افزایش یافته و ساعاتی پیش از مرز ۴۷۰۰۰ دلار عبور کرد و بالاترین سطح قیمت خود را در ۴۷۵۰۰ دلار ثبت کرد که بالاترین سطح قیمت از زمان اصلاح بازار در هفته گذشته بود.

تحلیلگران می‌گوید؛ تثبیت بیت کوین بالای ۴۷ هزار دلار سود قابل توجهی برای جناح افزایشی بازار محسوب می‌شود و با افزایش به سمت به مرز ۵۰ هزار دلار، ناحیه‌ای که باید قیمت بعدی باشد آینده سوددهی پیش رو دارد.

میشل ون،  تحلیلگر در Cointelegraph، در آخرین به روزرسانی یوتیوب خود در روز گذشته گفت: «در حال حاضر، ما در حال بررسی یک شکست احتمالی محدوده فعلی هستیم.» ون دو پوپ فاش کرد که در مورد وقوع شکست سطح در این مرحله مطمئن نیست، اما اگر این اتفاق بیفتد، یک بازآزمایی ۵۰ هزار دلاری «بسیار قابل توجه» خواهد بود.

او افزود: «این آخرین مانع قبل از آن است که ما به بالاترین حد خود برسیم.» در واقع در صورت شکست مرز ۵۰ هزار دلار اعتقاد بر این است که بیت کوین وارد فاز صعودی می‌شود.

در صورتیکه قیمت سطح مقاومت ۴۷۵۰۰ دلار را پشت سر گذارد، مقاومت عمده بعدی در سطح ۴۸۰۰۰ دلار خواهد بود. جاییکه بالاتر از آن قیمت می‌تواند تا سطح مقاومت ۵۰۰۰۰ دلار پیش رود. اما اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۴۷۵۰۰ دلار را شکست دهد، اصلاح نزولی اتفاق خواهد افتاد. حمایت فعلی در سطح ۴۶۵۰۰ دلار قرار دارد. اولین حمایت عمده نیز در سطح ۴۶۰۰۰ دلار است.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین فعلا در محدوده قیمتی ۴۲ تا ۵۰ هزار دلار نوسان دارد، اما این ارز تا پایان سال ۲۰۲۱ می‌تواند تا ۱۰۰ هزار دلار رشد کند.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین