نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۳۴۰ تومان فروخته شد. قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۱۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۰۴ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۸۹ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۴۲۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۵۶۰
بازدید : ۴۱۸۶
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۴ دلار قرار دارد. البته برخلاف افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۱۶ تا ۱.۱۱ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۱۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۰۴ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۸۹ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۴۲۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون تومان و ۳ میلیون و ۵۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۵۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۱۶  درصد کاهش به چهار میلیون و ۹۸۷ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۲۹ درصدی به یک میلیون و ۱۵۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۳۴۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۳۷۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۳۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۱۹۰  تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۷۶۱ تومان و ۲۶ هزار و ۲۳۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۵۳۲ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۹۰۷ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۸۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۵۰  تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۴۰  تومان و ۳ هزار و ۲۲۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۹۴۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۷۴۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین