قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

قیمت بیت کوین امروز با ۰.۵۶ درصد کاهش نرخ به ۴۷,۲۷۹ دلار معادل ۱,۳۲۸,۵۳۱,۷۸۳ تومان رسید.
کد خبر: ۹۸۵۶۸
بازدید : ۲۲۷۹
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۸
فرادید| روند نزولی بیت کوین ادامه دارد. امروز ۲۷ شهریور ماه قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۰.۵۶ درصد به ۴۷,۲۷۹ دلار معادل ۱,۳۲۸,۵۳۱,۷۸۳ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹۲.۲۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۶۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۲۸.۷۳ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰معادل ۶۴۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۲۶.۹۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۸۲ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

چند روز گذشته برای بیت کوین خیلی خوب پیش رفت؛ به طوری که روز پرنوسان دوشنبه، پس از آنکه قیمت به ۴۳۳۰۰ دلار رسید، گاو‌ها کنترل بازار را به دست گرفته و به تدریج این دارایی را به سمت بالا سوق دادند.

همانطور که پیشتر گزارش شد، بیت کوین شروع به بازیابی برخی از نقاط از دست رفته خود کرد و به بالای ۴۸۰۰۰ دلار رسید. سپس صعود خود را ادامه داد و به بالاترین سطح روزانه خود در تراز ۴۸۵۰۰ دلار رسید. این بالاترین سطح قیمت از زمان سقوط گسترده هفته گذشته بود.

پس از ثبت این اوج قیمت چند روزه، بیت کوین کمی اصلاح شد و امروز تا مرز ۴۷۰۰۰ دلار کاهش یافت.

ویلی وو، از تحلیلگران رنجیره‌ای معتقد است که تمام اکوسیستم بیت کوین علائم صعودی نشان می‌دهند. ویلی وو آینده بازاربیت کوین را صعودی می‌بیند. ویلی وو در توییتی به فالوئر‌های خود اعلام کرد، شاهد توزیع گسترده بیت کوین خواهیم بود.

طبق گفته‌های ویلی وو توزیع یکنواخت عرضه بیت کوین برای سلامت آن در طولانی مدت مفید خواهد بود، زیرا باعث عدم تمرکز می‌شود. وی خاطرنشان کرد، طلا به دلیل متمرکز بودن عرضه، به عنوان یک استاندارد پولی شکست خورد.

رییس بانک مرکزی اروپا که سابقه طولانی در حمله به رمزارز‌ها دارد، در سخنان جدیدی ارز‌های دیجیتالی را مشکوک و پرریسک دانسته و افزوده است نباید آن‌ها را به عنوان طبقه جدیدی از ارز در نظر گرفت.

کریستین لاگارد با انتقاد از مصرف بالای انرژی برای استخراج رمزارز‌ها گفت: می‌توان به جای اسکناس، چیزی با کارکرد مشابه را به شکل دیجیتالی داشت، اما این کار باید توسط بانک‌های مرکزی انجام شود.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین