قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۸

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۸

قیمت بیت کوین، امروز ۲۸ شهریور ماه با ثبت افزایش ۰.۲۷ درصد به ۴۷,۷۸۴ دلار معادل ۱,۳۳۰,۰۱۶,۳۱۸ تومان رسید.
کد خبر: ۹۸۶۱۸
بازدید : ۲۴۱۸
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۴
فرادید| بیت کوین علیرغم افزایش ۰.۲۷ درصدی، اما همچنان در کانال ۴۷ هزار دلار قرار دارد. امروز ۲۸ شهریور ماه قیمت بیت کوین به ۴۷,۷۸۴ دلار معادل ۱,۳۳۰,۰۱۶,۳۱۸ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۲۶.۱۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۸۲ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

هفته گذشته با افزایش نوسانات به خاطر گزارش‌های جعلی همکاری والمارت (Walmart) با لایت کوین آغاز شد. بیت کوین ۱۵۰۰ دلار جهش کرد و ظرف مدت کوتاهی شاهد ریزش ۳۰۰۰ دلاری بود. این اتفاق با افت قیمت تا مرز ۴۳۳۰۰ دلار به اوج خود رسید.

به گزارش فرادید؛ از آن زمان به بعد، گاو‌ها کنترل بازار را در دست دارند. آن‌ها به تدریج فشار خود بر این ارز رمزنگاری شده را زیاد کردند و بیت کوین چندین هزار دلار از ارزش از دست رفته خود را پس گرفت.

این وضعیت روز جمعه، هنگامی که این دارایی بیش از ۱۰۰۰ دلار اصلاح شد و به کمترین سطح قیمت روزانه خود در ۴۷۶۰۰ دلار (در Bitstamp) رسید، به طور مختصر تغییر کرد. در حال حاضر چیرگی بیت کوین بر بازار به بیش از ۴۲ درصد افزایش یافته است، زیرا سرمایه بازار آن یکبار دیگر به بالای ۹۰۰ میلیارد دلار رسیده است.

برخی کارشناسان بازار می‌گویند: اخبار خوب فاندامنتال زیربنای بازار را محکم می‌کند، اما باید مراقب سرعتگیر‌ها در بازار رمزارز‌ها باشیم. مثلا اگر یکی از کمپانی‌های بزرگ که بیت‌کوین دارد اعلام فروش بیت‌کوین کند ممکن است بازار ریزش کند.

محدوده حیاتی برای بیت‌کوین که اگر از دست برود احتمال ریزش زیاد می‌شود ۴۲ هزار دلار است و مقاومت بیت‌کوین محدوده ۵۲ هزار دلار است.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین