نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۵۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۰۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۱۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۹۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۲۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۷۲۴
بازدید : ۵۱۹۰
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۵۸ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایشی قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۳ تا ۰.۸۹ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۰۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۱۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۹۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۲۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۹۳۵ تومان و ۳ میلیون و ۵۱۸ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۰۹ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۳۷ درصد کاهش به چهار میلیون و ۸۹۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۲۵ درصدی به یک میلیون و ۱۳۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی بدون تغییر قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۵۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۱۸۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۳۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۵۶۹ تومان و ۲۶ هزار و ۴۳ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۶۴۰ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۱۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز بدون تغییر قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۷۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۶۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۵۵ تومان و ۳ هزار و ۱۴۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۳۳۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین