نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۸۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۰۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۳۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۹۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۳۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۷۷۴
بازدید : ۴۴۹۷
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایشی قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۳ تا ۰.۹۱ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۰۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۳۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۹۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۹۰۰ تومان و ۳ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۷۵ درصد کاهش به چهار میلیون و ۹۴۷ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۷۳ درصدی به یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۸۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۱۵۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۳۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۳۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۵۳۱ تومان و ۲۶ هزار و ۵ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۵۹۰ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۹۴۶ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز بدون تغییر قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۷۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۷۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۵۰ تومان و ۳ هزار و ۱۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین