نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۲۹۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۴۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۴۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۸۲۶
بازدید : ۶۷۰۴
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۳ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲۷ تا ۱.۱۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۴۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۴۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۹۲۰ تومان و ۳ میلیون و ۴۸۰  هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۰۶ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۷۹ درصد افزایش به چهار میلیون و ۹۸۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۸۲ درصدی به یک میلیون و ۱۵۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۲۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۱۸۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۴۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۱۴۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۶۳۰ تومان و ۲۶ هزار و ۱۰۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۵۹۰ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۹۴۶ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۹۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۷۵ تومان و ۳ هزار و ۱۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۵۵۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین