نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۴۶۵ تومان فروخته شد. قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۰۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۶۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۵۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۹۶۴
بازدید : ۵۰۴۷
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۵۰ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۲ تا ۰.۸۸ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۰۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۶۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۵۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۹۵۰ تومان و ۳ میلیون و ۵۰۹ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۱۸۹ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۳۸ درصد افزایش به چهار میلیون و ۹۶۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۳ درصدی به یک میلیون و ۱۴۵ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۴۶۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۳۷۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۵۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۳۱۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۳۵ تومان و ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۶ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۹ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۵۴۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۲۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵۲۰ تومان و ۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۹۰۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۷۰۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین