صحبت‌های شقایق دهقان درباره ازدواج و متارکه‌اش از مهراب قاسم‌خانی

صحبت‌های شقایق دهقان درباره ازدواج و متارکه‌اش از مهراب قاسم‌خانی

شقایق دهقان در برنامه کافه آپاراتِ فریدون جیرانی از آرزویش برای نویسندگی و تاثیر مهراب قاسم‌خانی، همسر سابقش بر این آرزو گفت.
کد خبر: ۹۹۰۹۴
بازدید : ۸۷۰۱
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳

شقایق دهقان، بازیگر شناخته‌شده مهمان برنامه «کافه آپاراتِ» فریدون جیرانی شد.

او در این مورد که همیشه نویسندگی را به اندازه بازیگری و حتی بیشتر از آن دوست داشته است، گفت: «مقداری تنبلی خودم هم هست، اما همواره بازیگری برایم راه آسان‌تری بوده است. همیشه دلم می‌خواسته نویسنده باشم، ولی همیشه بازیگر بوده‌ام.»

او در مورد سهم مهراب قاسم‌خانی، نویسنده و همسر سابقش در شکل‌گیری این علاقه و پرورش آن هم گفت: «قطعا وقتی با گروهی کار می‌کنید و کسی کنارتان است که دائم در حال نوشتن و نویسندگی و این‌هاست بر روی شما هم تاثیر می‌گذارد، اما این آخری‌ها به مشکل خوردیم.

آدم وقتی پیر می‌شود، آستانه تحملش پایین می‌آید و مهراب قاسم‌خانی همیشه رئیس بود و مافوق بود و بالاتر بود و دیگر به جایی رسیده بود که گفتم خدایا اگر بخواهم الان شروع به نوشتن کنم کارم به چالش می‌کشد و اصلا ولش کن و نمی‌خواهد.»

دهقان در جواب سوال فریدون جیرانی که آیا همچنان با مهراب قاسم‌خانی زندگی می‌کند از متارکه‌ای که دو سال و نیم پیش صورت گرفته است خبر داد و گفت: «الان دوباره دارم تلاشم را می‌کنم و اگر شروع به نوشتن کنم و به نویسندگی وصل شوم خیلی از نقش‌هایی را که الان بازی می‌کنم بازی نخواهم کرد، ولی نمی‌دانم چرا آدم‌ها برای رسیدن به آرزوهایشان این قدر تنبلند و همت نمی‌کنند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین