قتل عام خانوادگی به خاطر ارث و میراث

قتل عام خانوادگی به خاطر ارث و میراث

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر: دستگاه قضائی و نیروی انتطامی با افرادی که به صورت فردی و یا جمعی اقدام به شرارت و ایجاد ناامنی در جامعه کنند، با قاطعیت برخورد می‌کنند.
کد خبر: ۹۹۱۰۷
بازدید : ۵۵۱۱
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۷

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از قتل خانوادگی به خاطر تقسیم ارث در این شهر خبر داد.

سرهنگ "محمد باقر سلگی" اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری خانوادگی منجر به وقوع چند قتل در یکی از روستا‌های شهرستان، بلافاصله طی هماهنگی با دستگاه قضائی، ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهداء برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی ۳۴ ساله با استفاده از سلاح گرم، دو برادر ۴۹ و ۵۱ ساله را به همراه مادر ۷۲ ساله اش به قتل رسانده و سریعا از محل متواری شده است.

این مقام مسئول در ادامه، عنوان داشت: با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ شهداء قرار گرفت و با اقدام به موقع و هوشمندانه، اعزام گشت‌های محسوس و نامحسوس، به کارگیری شگرد‌های پلیسی و هدایت میدانی فرماندهی انتظامی شهرستان، مخفیگاه قاتل متواری شناسائی و در یک عملیات ضربتی و کمتر از یکساعت توسط مامورین دستگیر شد.

سرهنگ "سلگی" افزود: در بازجوئی تخصصی از فرد قاتل، نامبرده به سه فقره قتل خانوادگی بوقوع پیوسته اعتراف کرد و علت تامه این جنایت را وجود اختلافات چندین ساله بر سر ارث و میراث بیان داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در خاتمه، تصریح کرد: دستگاه قضائی و نیروی انتطامی با افرادی که به صورت فردی و یا جمعی اقدام به شرارت و ایجاد ناامنی در جامعه کنند، با قاطعیت برخورد می‌کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین