نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۸ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۸ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۳ هزار و ۲۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۰۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۶۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۱.۳۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۳۲  هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۱۲۹
بازدید : ۵۳۲۰
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش  قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۲۹ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۳ تا ۲.۶۳ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۰۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۶۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۱.۳۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۳۲  هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۱۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۶۲۷ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۲۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۳۳ درصد افزایش به پنج میلیون و ۳۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۳۷ درصدی به یک میلیون و ۱۶۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۳ هزار و ۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۸۸۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۳۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۸۷۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۳ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان و ۲۷ هزار و ۲۴۳ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۲ هزار و ۳۹۳ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۷۵۱ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۷۴۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۰۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۷۲۵ تومان و ۳ هزار و ۱۸۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۲۳۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۸ هزار و ۳۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین