سقوط مرگبار کودک تهرانی وسط خیابان

سقوط مرگبار کودک تهرانی وسط خیابان

پسرخردسال از روی کابینت سمت پنجره آشپزخانه رفته تا نگاهی به خیابان بیندازد که تعادلش را از دست داده و سقوط مرگبار برایش رقم خورده است.
کد خبر: ۹۹۱۸۹
بازدید : ۴۰۷۱
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۷

پسر خردسال هنگام تماشای خیابان از پنجره طبقه هفتم ساختمان محل زندگی شان به پائین سقوط کرد.

صبح جمعه نهم مهر امسال یکی از ماموران کلانتری افسریه به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اطلاع داد، پسر پنج ساله‌ای به طور مشکوکی در یکی از خیابان‌های محله افسریه افتاده و فوت کرده است. ​

با دستور قضایی تحقیقات برای رازگشایی از ماجرای مرگ این کودک آغاز و با تحقیق ازهمسایه‌ها معلوم شد اوفرزند خانواده‌ای بوده که درطبقه هفتم ساختمان زندگی می‌کنند. آن‌ها نمی‌دانستند که چه اتفاقی برای این کودک رخ داده و باعث مرگ او شده است. ماموران برای بررسی ماجرا به مقابل خانه پسر فوت شده در طبقه هفتم رفتند، درخانه را زدند، اما کسی آنجا نبود.

در همین موقع مادر کودک وارد ساختمان و متوجه مرگ او شد. وی به شدت شوکه شده و گریه می‌کرد باورش نمی‌شد فرزندش فوت شده باشد. وقتی آرام‌تر شد به افسر تحقیق گفت:برای خرید ازخانه بیرون رفتم و پسرم در خانه تنها بود. پنجره آشپزخانه بسته بود و نمی‌دانم چطور بازشده است.

محمد تقی شعبانی، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران با تائید این خبر گفت: ماموران باتوجه به گفته‌های مادر کودک به تحقیقات ادامه دادند و خانه آن‌ها رابررسی کردند که معلوم شد، پسرخردسال از روی کابینت سمت پنجره آشپزخانه رفته تا نگاهی به خیابان بیندازد که تعادلش را از دست داده و سقوط مرگبار برایش رقم خورده است.

منبع: روزنامه جام جم

برچسب ها: سقوط مرگبار کودک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه