نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۴۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۱۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۶۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۰۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۳ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۲۲۹
بازدید : ۴۵۸۵
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۶۰ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۱۳ تا ۰.۴۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۱۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۶۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۰۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۳ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۱۰۷ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۸۷ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۴۹ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۴ درصد کاهش به پنج میلیون و ۳۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۴۴ درصدی به یک میلیون و ۱۶۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۴۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۷۲۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۴۹۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۴۸۰ تومان و ۲۶ هزار و ۹۳۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۹۱۶ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۲۸۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۶۶۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۷۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۶۴۵ تومان و ۳ هزار و ۱۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۱۳۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۹۳۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین