نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۷۹۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۰۸ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۴۹۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۲۷۸
بازدید : ۷۵۰۷
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۵۲ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۲ تا ۰.۵ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۰۸ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۴۹۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۸۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۴۶ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۴ درصد افزایش به پنج میلیون و ۵۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۴۴ درصدی به یک میلیون و ۱۶۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۷۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۶۴۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۶۴۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۴۸۰ تومان و ۲۶ هزار و ۹۳۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۹۱۶ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۲۸۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۶۷۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۸۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۶۵۵ تومان و ۳ هزار و ۱۶۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۸ هزار و ۳۶۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۱۶۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین