درگذشت خبرنگار مشهدی بر اثر کرونا

درگذشت خبرنگار مشهدی بر اثر کرونا

این خبرنگار و فعال رسانه‌ای مشهد که علی‌رغم دریافت ۲ دوز واکسن چند روز قبل به بیماری کرونا مبتلا و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بیمارستان بستری شده بود، دیروز درگذشت.
کد خبر: ۹۹۲۸۹
بازدید : ۷۵۳۵
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶

مهدی صانعی، خبرنگار و فعال رسانه‌ای مشهد، دیروز، ۱۲ مهر ماه، بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

مجتبی محمودی، مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی، در گفتگو با ایسنا با تأیید خبر درگذشت مهدی صانعی اظهار کرد: این خبرنگار و فعال رسانه‌ای مشهد که علی‌رغم دریافت ۲ دوز واکسن چند روز قبل به بیماری کرونا مبتلا و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بیمارستان بستری شده بود، دیروز درگذشت.

وی ادامه داد: مهدی صانعی از جمله خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای با سابقه مشهد و عضو رسمی خانه مطبوعات و رسانه‌های استان بود که سابقه فعالیت در روزنامه‌های خراسان، شهرآرا، مدیریت خبرگزاری مهر در خراسان رضوی و آتی نیوز را در کارنامه داشت.

محمودی با بیان این‌که مهدی صانعی خبرنگاری متعهد و با روحیات انقلابی بود، تصریح کرد: نگاه علمی و مهارت رسانه‌ای از جمله ویژگی‌های وی بود. او همواره به روز و آنلاین بود و در حوزه اقتصاد رسانه مهارت داشت.

وی خاطرنشان کرد: مهدی صانعی با توجه به ویژگی‌هایی که داشت فردی آینده دار بود و جزو آیندگان رسانه استان به شمار می‌رفت، اما متأسفانه بر اثر این بیماری از میان ما رفت. مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی اضافه کرد: مراسم تشییع و خاکسپاری مهدی صانعی ساعت ۱۱ فردا، سه‌شنبه، ۱۳ مهر ماه، در آرامگاه خواجه‌ربیع مشهد برگزار می‌شود.

برچسب ها: کرونا خبرنگار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین