نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۳۵۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۷۱ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۳۵۴
بازدید : ۶۳۴۰
۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۴۸ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۱.۰۵ تا ۰.۳۱ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۷۱ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۳۹ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰۹۲ درصد افزایش به پنج میلیون و ۱۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۹۹ درصدی به یک میلیون و ۱۵۷ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۸ هزار و ۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۳۵۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۷۹۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۹۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۶۵۰ تومان و ۲۷ هزار و ۱۰۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۲ هزار و ۱۷ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۳۸۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۶۳۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۴۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۶۱۰ تومان و ۳ هزار و ۱۲۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۹۹۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۷۹۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین