لوکس ترین شاسی بلند چری به ایران می‌ آید

لوکس ترین شاسی بلند چری به ایران می‌ آید

تیگو ۸ پرو تغییرات بزرگی از ظاهر، نمای داخلی و پیکربندی ایجاد کرده است به ویژه در طراحی داخلی، TIGGO۸ PRO یک نوآوری "منحصر به فرد است.
کد خبر: ۹۹۳۷۴
بازدید : ۵۰۸۴
۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵

خودروی TIGGO۸ PRO با صفحه نمایش بزرگ "۱۲.۳ + ۱۲.۳ که در مجموع ۲۴.۶ اینچ می‌شود و از طراحی یکپارچه مانند مرسدس بنز استفاده می‌کند، به بازار عرضه خواهد شد.

مانیتور تیگو ۸ پرو مجهز به پردازنده شش هسته‌ای renesas R-Car SERIES M۳ با کارایی بالا است که می‌توان گفت "لوکس ترین" پیکربندی صفحه نمایش بزرگ در بازار کنونی است. با گردش اطلاعات خودرو، کاربران همچنین الزامات بیشتری را برای کابین خلبان گونه هوشمند مطرح کردند و صفحه بزرگ به عنوان هسته اصلی درک کاربران از اطلاعات خودرو تبدیل شده است.

تیگو ۸ پرو تغییرات بزرگی از ظاهر، نمای داخلی و پیکربندی ایجاد کرده است به ویژه در طراحی داخلی، TIGGO۸ PRO یک نوآوری "منحصر به فرد است. فضای داخلی TIGGO۸ PRO متکی بر مفهوم "کابین درجه یک" است. طیف گسترده‌ای از بسته‌های مواد نرم و صندلی‌های درجه یک VIP باعث می‌شود که فضای داخلی خودرو بافت لوکس فوق العاده‌ای از فناوری را آشکار کند.

وقتی کاربران وارد کابین خلبان گونه می‌شوند، می‌توانند فضای تکنولوژیکی کابین خلبان را احساس کنند. کابین با خطوط ساده و سطح قوس شکل، کیفیت کلی فضای آرام را مشخص می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد هنگام نشستن از تجربه "ارتقا" لذت ببرند.

برجسته‌ترین مکان‌ها قسمت کنسول است، داشبورد تیگو ۸ پرو از طریق نوع پنل LCD کامل از دو صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی فوق العاده بزرگ تشکیل شده است این ترکیب حس خوبی از فناوری را به ارمغان می‌آورد و در منطقه کنترل تهویه مطبوع نیز از صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی استفاده شده است.

TIGGO۸ PRO همچنین دارای ردیف دوم صفحه کنترل تهویه مطبوع است که می‌تواند به طور مستقل توسط کاربران در ردیف دوم کنترل شود. تجربه راحت رانندگی به دلخواه باعث بهبود کیفیت سطوح پرش باد می‌شود. صفحه نمایش دوگانه ۲۴.۶ اینچی نه تنها بزرگ است بلکه از فرآیند ادغام اتصال نوری استفاده می‌کند و از صفحه نمایش با وضوح بالا ۱۹۲۰ × ۷۲۰ و چند لمسی پشتیبانی می‌کند.

صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی LCD نه تنها صفحه کنترل کولر، بلکه صفحه کنسول خودرو نیز می‌باشد. در عین حال همچنین می‌تواند تعامل اطلاعاتی را با صفحه کنترل مرکزی و صفحه نمایش تهویه مطبوع، کنترل خودرو را انجام دهد. کل صفحه بزرگ بدون مشکل اجرا می‌شود و فقط ۳ ثانیه طول می‌کشد تا راه اندازی شود و تاخیر پاسخ در ۲۵MSMS کنترل می‌شود. تجربه کنترل آن بیشتر شبیه تلفن همراه است و رانندگی را جذاب‌تر می‌کند.

 

شاسی بلند چری

تیگو  8 پرو

 شاسی بلند چری

شاسی بلند چری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین