نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۷۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۳۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۱.۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۵۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۴۲۸
بازدید : ۵۳۲۰
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۵۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۱۵ تا ۱.۲۷ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۳۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۱.۳ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۵۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۹۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۶۰  هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۳۶ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۴۱ درصد کاهش به چهار میلیون و ۹۵۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۱.۲۹ درصدی به یک میلیون و ۱۴۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۷۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۷۹۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۶۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۹۵۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۱۵۰ تومان و نرخ خرید ۳۱  هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۷ هزار و ۲۹۶ تومان و ۲۶ هزار و ۷۵۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۷۶۴ تومان فروش و با نرخ ۳۱ هزار و ۱۳۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۵۵۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵۳۰ تومان و ۳ هزار و ۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین