نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۷۴۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۳۴ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۱۲ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۶ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۴۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۵۳۰
بازدید : ۵۶۴۲
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۵۲ دلار قرار دارد. البته همرمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۹ تا ۰.۷۱ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۳۴ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۱۲ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۶ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۴۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۲۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۴۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۱۹۸ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۶۳ درصد کاهش به چهار میلیون و ۹۱۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۷۱ درصدی به یک میلیون و ۱۳۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۷۴۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۹۴۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۳۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۶۱۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۷۹۱ تومان و ۲۶ هزار و ۲۶۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۹۰۶ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۲۹۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۷۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۶۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۵۵ تومان و ۳ هزار و ۴۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۴۲۰  تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۲۲۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین