نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۲۵۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۶۷۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۱.۳۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۰۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۵۷۸
بازدید : ۶۲۵۸
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۶۶ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۱۴ تا ۲.۱۶ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۶۷۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۱.۳۴ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۰۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۹۷۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۱۹۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۶۸ درصد کاهش به چهار میلیون و ۸۶۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۸ درصدی به یک میلیون و ۱۲۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۲۵۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۷۴۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۶ هزار و ۹۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۱۰۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۵۷۶ تومان و ۲۶ هزار و ۴۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۶۱۲ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۶ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۳۶۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۳۴۵ تومان و ۲ هزار و ۹۸۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۶ هزار و ۸۵۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۶ هزار و ۶۵۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین