آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

بر اساس آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۲۵ مهرماه تعداد جانباختگان این بیماری به ۱۹۹ نفر رسید.
کد خبر: ۹۹۷۴۸
بازدید : ۱۴۵۱۶
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶

فرادید| وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۲۵ مهرماه را ۱۹۹ نفر اعلام کرد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۲۴ هزار و ۷۵ نفر رسید.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از دیروز تا امرو و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۱ هزار و ۳۹۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۴۸۲ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵ میلیون و ۷۸۴ هزار و ۸۱۵ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۵ میلیون و ۳۲۴ هزار و ۱۰۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۴ هزار و ۷۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۳۴ میلیون و ۸ هزار و ۶۳۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۹ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۰۶ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۲۸ شهر در وضعیت زرد و ۱۰۵ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۳۴۴ هزار و ۸۵۰ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ٢٤١ میلیون و ١٥٢ هزار و ١٧۶ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۵ هزار ۳۷۵ در یک روز به تعداد چهار میلیون و ۹۰۹ هزار و ۶۷۰ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۲۱۸ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۷۱ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۷۴۴ هزار و ۳۸۵ نفر (۴۶۴ نفر)

۲. برزیل ۶۰۳ هزار و ۱۹۹ نفر (۴۷۳ نفر)

۳. هند ۴۵۲ هزار و ۱۵۶ نفر (۱۴۶ نفر)

۴. مکزیک ۲۸۴ هزار و ۳۵ نفر (۴۳۴ نفر)

۵. روسیه ۲۲۲ هزار و ۳۱۵ نفر (۹۹۸ نفر)

۶. پرو ۲۰۰ هزار و ۷۵۰ نفر (۱۷ نفر)

۷. بریتانیا ۱۹۹ هزار و ۷۹۲ نفر (۴۱ نفر)

۸. اندونزی ۱۴۲ هزار و ۶۱۲ نفر (۱۴۵ نفر)

۹. ایتالیا ۱۳۷ هزار و ۱۱۸ نفر (۴۲ نفر)

۱۰. کلمبیا ۱۳۰ هزار و ۷۹۰ نفر (۳۴ نفر)

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه