نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۲۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۱۴  درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۶۷۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۰۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۹۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۷۵۱
بازدید : ۴۷۳۳
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۶۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند لدون تغییر انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۲ تا ۱.۱۵ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۱۴  درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۶۷۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۰۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۹۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۴ میلیون ۹۷۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۴۸۸ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۱۸۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۳۶ درصد کاهش به چهار میلیون و ۹۴۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۳۶ درصدی به یک میلیون و ۱۴۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۲۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۶۴۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۲۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۴۸۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۵۸۷ تومان و ۲۶ هزار ۶۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزارو ۴۳۳ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۸۳۱ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۲۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۴۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵۰۵ تومان و ۲ هزار ۹۲۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۴۸۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۲۸۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه